Nowy komendant braniewskiej policji. Z Elbląga

  • 01.06.2016, 12:28 (aktualizacja 01.06.2016, 13:09)
  • podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Nowy komendant braniewskiej policji. Z Elbląga KMP w Elblągu
Podinsp. Edward Szydłowski od dziś pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie. Decyzją inspektora Tomasza Klimka, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, podinspektor Edward Szydłowski został powołany na to stanowisko.

Komendant Szydłowski (na zdjęciu: z prawej) to doświadczony policjant, jest w służbie od 25 lat. Do chwili obecnej był zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu, wcześniej był Komendantem Komisariatu Policji w Pasłęku. Teraz będzie pełnił służbę w Braniewie.

Stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu nie zostało jeszcze obsadzone.

Przypomnijmy, że dotychczasowy komendant powiatowy Policji w Braniewie, insp. Grzegorz Sieński, dość nieoczekiwanie postanowił przejść na emeryturę (PRZECZYTAJ: Zaskakująca decyzja. Komendant Policji odchodzi na emeryturę).
Insp. Sieński przekonywał, że rozważał tę decyzję już wcześniej. Jednak w ocenie jego podwładnych to efekt „czystek w Policji” (PRZECZYTAJ: Pożegnał się ze służbą. Bo był w milicji?).

 

______________________________________________________________________________________________________________

Edward Szydłowski ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. W 2011 roku był odznaczony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”. Ma 46 lat, jest żonaty i ma dwoje dzieci (córka 22 lat i syn 18). Jego hobby to sport i turystyka. W wolnym czasie gra w piłkę nożną. Od urodzenia mieszka w Pasłęku.

 

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe