W sobotę (4 grudnia) policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zwrócili uwagę na dwóch młodych mężczyzn. Na widok umundurowanego patrolu 20-latek oraz jego starszy kolega zaczęli się nerwowo zachowywać. Policyjna kontrolna pozwoliła zrozumieć, co było powodem takiej reakcji mężczyzn.
Obaj mężczyźni posiadali przy sobie foliowe zawiniątka z zabronionymi substancjami. Z miejsca kontroli mieszkańcy powiatu braniewskiego zostali doprowadzeni do komendy, gdzie spędzili noc. Tester narkotykowy użyty przez funkcjonariuszy wykazał, że zabezpieczone środki to marihuana oraz amfetamina.
Następnego ranka 20-latek usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. 23-latek natomiast odpowie za posiadania amfetaminy i marihuany. Mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.
ZAREKLAMUJ SIĘ
w Nowinach Północnych!WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96
Napisz komentarz
Komentarze