Kopał niepełnosprawną kobietę. Groził, że ją zabije

  • 04.05.2017, 14:30
  • KPP w Braniewie
Kopał niepełnosprawną kobietę. Groził, że ją zabije pixabay.com
Mężczyzna zrzucił swoją niepełnosprawną partnerkę z wózka inwalidzkiego. Gdy ta uciekła z mieszkania, zamknął się w nim wraz z ich 8-miesięcznym dzieckiem.

48-letni mieszkaniec gm. Frombork od lutego 2017 r. znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją 34-letnią, niepełnosprawną partnerką. Mężczyzna zrzucił kobietę z wózka inwalidzkiego, a gdy ta uciekła z mieszkania, zamknął się w nim wraz z ich 8-miesięcznym dzieckiem.

Wezwani na pomoc policjanci — po bezskutecznej próbie rozmowy z 48-latkiem — wyważyli drzwi mieszkania, w którym zastali pijanego mężczyznę z niemowlęciem.

Dziecko nie miało obrażeń, zostało przekazane matce, a agresywny partner kobiety został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu postawiono mu zarzut znęcania się nad kobietą poprzez m.in. bicie, kopanie, używanie wyzwisk, gróźb pozbawienia życia.

Mężczyzna nie przyznał się do zarzutów i stwierdził, że w dniu interwencji policjanci obudzili go, gdy spał w domu z dzieckiem.

Policjanci poinformowali sąd o zachowaniu 48-latka, który już wcześniej usłyszał wyrok za znęcanie się. W związku z kolejnym postępowaniem sąd zarządził wykonanie zawieszonej wcześniej kary. Mężczyzna wprost z policyjnej celi trafił na najbliższe 8 miesięcy do zakładu karnego.

 

KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe