Znęcał się psychicznie nad matką

  • 02.03.2017, 17:15
  • KPP w Braniewie
Znęcał się psychicznie nad matką pixabay.com
Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące sprawcy przemocy domowej. 30-latek podejrzany jest o psychiczne znęcanie się nad swoją matką.

Interwencja domowa w jednej z rodzin mieszkającej na terenie gm. Lelkowo zakończyła się zatrzymaniem w policyjnym areszcie 30-letniego syna pokrzywdzonej. Jak ustalili policjanci, mężczyzna od kilku lat znęcał się psychicznie nad matką.
Będąc zazwyczaj pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie których znieważał pokrzywdzoną, groził jej pozbawieniem życia i niszczył sprzęty domowe.

Celem zapewnienia bezpieczeństwa kobiecie funkcjonariusze zatrzymali jej syna w policyjnym areszcie, skąd trafił prosto do zakładu karnego.

Prokurator, na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego,wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt wobec podejrzanego. Wczoraj w sądzie zapadła decyzja o umieszczeniu mężczyzny na najbliższe 3 miesiące w więziennej celi.
Ponadto mężczyzna odpowie również za znieważenie interweniujących funkcjonariuszy.

 

KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe