Sklep Dealz w Braniewie już otwarty!

  • 23.09.2022, 13:09 (aktualizacja 23.09.2022, 13:10)
  • Artykuł sponsorowany
Sklep Dealz w Braniewie już otwarty! © Wojciech Andrearczyk
W piątek, 23 września został otwarty pierwszy sklep Dealz w Braniewie! Sklep znajduje się w Parku Handlowym przy ulicy Żeromskiego 19. Wpadnij do Dealz po zagraniczne marki, super ceny i inspirujące nowości!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 100, a sklep w Braniewie jest dokładnie 154 w Polsce!

Oficjalne otwarcie sklepu w Braniewie nastąpiło w piątek o godz. 9:00. Uroczyście została przecięta wstęga przez pracowników sklepu, a na 100 pierwszych klientów czekały vouchery! Wydarzeniu towarzyszyły także hostessy oraz konferansjer.

Sklep Dealz w Braniewie funkcjonuje w godzinach od poniedziałku do soboty 9:00-21:00, a w niedziele handlowe 09:00-18:00.

Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Do kultowych marek Dealz należą: Terry's, Reeses, Hershey's, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Przyjdź do Dealz i odkryj wyjątkowe produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

Szukaj wyjątkowych promocji w specjalnej gazetce otwarciowej: https://www.dealz.pl/gazetki/gazetka-na-otwarcie-braniewo-park-handlowy/.

 

Bądź na bieżąco i śledź Dealz na social mediach!

Strona: https://www.dealz.pl/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/DealzPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/dealz_polska/

TikTok: www.tiktok.com/@dealz_polska

 

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia (32)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:Pozostałe