ZMIANA TERMINU! Piknik „Bezpieczny kierowca”

  • 18.09.2022, 19:22 (aktualizacja 20.09.2022, 13:01)
  • kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
ZMIANA TERMINU! Piknik „Bezpieczny kierowca”
BRANIEWO. Z uwagi na niesprzyjającą pogodę zapowiadany na dzisiaj piknik „Bezpieczny kierowca” został przeniesiony na inny termin – odbędzie się on 5 października (środa).

BRANIEWO. Policjanci, Urząd Miasta w Braniewie oraz Braniewskie Centrum Kultury zapraszają na profilaktyczny piknik, który odbędzie się już w najbliższy wtorek (20 września), na placu przed braniewską bazyliką.

Wszyscy, którzy tego dnia (w godzinach od 14:00 do 17:00) pojawią przed bazyliką, będą mogli nie tylko poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpiecznej jazdy, ale także wypróbować symulator dachowania oraz przejechać samochodem z talerzem Stewarta.

Podczas pikniku na mieszkańców czekać również będą strażacy, którzy utrwalą umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

 

 


Gazeta w Braniewie i powiecie braniewskim –

– "NOWINY PÓŁNOCNE"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe