Wybierzmy się na Podlasie

  • 13.09.2022, 17:09 (aktualizacja 13.09.2022, 17:09)
  • Inf. prasowa MBP w Braniewie
Wybierzmy się na Podlasie
BRANIEWO. Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika. Wspólnie z gościem – Katarzyną Arciszewską-Tomczak – odbędziemy wirtualną podróż na Podlasie.

Spotkanie odbędzie się 16 września (piątek), o godz. 17:00, w Czytelni dla Dorosłych MBP w Braniewie.

Katarzyna Arciszewska-Tomczak – absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. F. Nowowiejskiego w Braniewie, mieszkanka Braniewa do momentu rozpoczęcia studiów na kierunku filologia rosyjska na Uniwersytecie Gdańskim w 1989 roku, nadal związana z Braniewem rodzinnie i emocjonalnie. Obecnie pracownik Instytutu Rusycystyki i Studiów Wschodnich Uniwersytetu Gdańskiego.
Obdarzona zdolnością łączenia przeciwieństw w równych proporcjach oddaje się domatorstwu i pasji podróżniczej. Preferuje turystykę miejską, od niedawna z zapałem pokonuje tatrzańskie szlaki, lubi klimaty mazurskie.
Zainteresowania pozaturystyczne: literatura, kino, nauka języków obcych (przydają się podczas podróży;), haft krzyżykowy.

 

 

 


Gazeta w Braniewie i powiecie braniewskim –

– "NOWINY PÓŁNOCNE"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa MBP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe