Pięćdziesiąt lat pracy braniewskiego diagnosty

  • 09.08.2022, 19:12 (aktualizacja 09.08.2022, 19:15)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Pięćdziesiąt lat pracy braniewskiego diagnosty © Starostwo Powiatowe w Braniewie
BRANIEWO. Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Braniewskiego Józef Kołtun – znany w Braniewie diagnosta – odebrał odznakę honorową przyznaną przez Ministra Rozwoju i Techniki – „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej”.

Józef Kołtun jest właścicielem i diagnostą w braniewskiej stacji diagnostycznej. Pan Józef obchodził 50-lecie pracy na stanowisku diagnosty w pierwszej w powiecie braniewskim Stacji Kontroli Pojazdów, będącej pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego. Przez 50 lat Józef Kołtun swoją pracą kreował dobry wizerunek diagnosty, służył kierowcom pomocą, radą i wiedzą zdobytą na licznych szkoleniach.

Wniosek o przyznanie odznaki honorowej „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej”złożył starosta braniewski Karol Motyka, w uznaniu zasług i pracy diagnosty z Braniewa.
Odznakę uroczyście wręczyli starosta Karol Motyka, wicestarosta Mirosław Kudliński i naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Piotr Gajowniczek.

 

 


REKLAMA

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe