Podchorążowie na praktykach studenckich

  • 08.08.2022, 14:55
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Podchorążowie na praktykach studenckich © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. Podchorążowie III roku Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w ramach praktyki zawodowej realizują zadania służbowe w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Trzech słuchaczy Szkoły Głównej Służby Pożarniczej realizować będzie praktyki zarówno wykonując zadania służbowe – pełniąc służbę na podziale bojowym Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Braniewie, jak również zapoznając się z zadaniami komórek organizacyjnych komendy PSP.

Studenci to strażacy w służbie kandydackiej III roku stacjonarnych studiów pierwszego stopnia na kierunku inżynieria bezpieczeństwa, prowadzonych na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności.

 

 


REKLAMA

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe