Pożegnanie po wielu latach pracy

  • 04.08.2022, 17:57 (aktualizacja 04.08.2022, 17:57)
  • Inf. prasowa UG w Braniewie
Pożegnanie po wielu latach pracy © Archiwum UG w Braniewie
LIPOWINA. Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus uroczyście pożegnał odchodzącą na emeryturę dotychczasową kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej im. Marii Zientary-Malewskiej w Lipowinie, Bożenę Kaliszuk.

— Dobry, sumienny pracownik to skarb — mówi wójt Jakub Bornus. — Dlatego tym trudniej jest się pożegnać po wielu latach, a nawet dekadach wspólnej pracy. Dla niektórych emerytura stanowi koniec kariery zawodowej, ale też nowy etap życia.

Bożena Kaliszuk otrzymała kwiaty i pamiątkowy ryngraf. Wójt Bornus podziękował dotychczasowej kierownik – w imieniu swoim oraz wszystkich pracowników i mieszkańców Gminy Braniewo – za sumienną, rzetelną pracę i ogromne zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych.
— Choć wolelibyśmy, aby pani Bożenka została z nami, to życzymy jej zasłużonego odpoczynku — mówi Bornus. — Życzymy zdrowia i samych pogodnych chwil.

Po przeprowadzonym konkursie na dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej im. Marii Zientary-Malewskiej w Lipowinie stanowisko to objęła Joanna Jankowska.

 

 


REKLAMA

Inf. prasowa UG w Braniewie

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe