Prace na drodze dobiegają końca

  • 18.07.2022, 17:08
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Prace na drodze dobiegają końca © Starostwo Powiatowe w Braniewie
ŻELAZNA GÓRA. Mieszkańcy powiatu braniewskiego i regionu już wkrótce będą mogli korzystać z nowej drogi. Przebudowa drogi powiatowej nr 1393N odc. Grzechotki – Żelazna Góra (gmina Braniewo) dobiega końca.

— Na odcinku tym trwają roboty budowlane, inwestycja zbliża się do końca, pozostały prace do wykończenia – położenie warstwy ścieralnej asfaltu, poboczy z kruszywa, wjazdów oraz oznakowań — mówi wicestarosta braniewski Mirosław Kudliński.

Kolejnym placem budowy będzie przebudowa drogi powiatowej nr 1330N na odcinku Chruściel – Dąbrowa (gmina Płoskinia). Rozpoczęcie prac nastąpi w sierpniu. Wartość inwestycji wyniesie 1,2 mln złotych.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – gazeta powiatu braniewskiego

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe