Przez zalew nad morze. Tramwajem wodnym „Generał Kutrzeba”

  • 18.07.2022, 18:42 (aktualizacja 05.09.2022, 10:38)
  • Artykuł sponsorowany
Przez zalew nad morze. Tramwajem wodnym „Generał Kutrzeba”
Wśród wielu atrakcji czekających na nas nad Zalewem Wiślanym i na Mierzei Wiślanej, ta jest jedną z najlepszych. Rejs tramwajem wodnym m/s „Generał Kutrzeba” to jedna z najszybszych możliwości dostania się do Krynicy Morskiej.

Tramwaj wodny „Generał Kutrzeba” to 15-metrowy statek, który na swój pokład może zabrać do 75 osób. Jest także możliwość zabrania ze sobą rowerów.

Statek pływa codziennie – z Tolkmicka do Krynicy Morskiej i z powrotem. Bilet w jedną stronę kupowany na statku kosztuje 30 złotych, natomiast w obie strony zamawiany przez internet kosztuje 50 złotych (w ten sposób wszyscy mają ulgę 20%).

Turyści wypoczywający w Krynicy Morskiej mogą również skorzystać z wycieczek do Fromborka (przez Tolkmicko) – pokonując w 35 minut trasę z Krynicy do Tolkmicka statkiem, a następnie w kwadrans do Fromborka specjalnym autobusem, podstawianym bezpośrednio pod statek, podobnie przy powrocie. We Fromborku przewidziane są trzy godziny czasu na zwiedzanie, zaś koszt takiej atrakcji to 70 złotych – dodatkowo jest godzina czasu na obejrzenie Tolkmicka.

Atrakcyjne ceny rejsów to nie jedyna zaleta podróżowania „Generałem Kutrzebą”. Równie ważny jest czas, jaki zaoszczędzimy, korzystając ze statku. Rejs z Tolkmicka do Krynicy Morskiej to zaledwie 35 minut. Dzięki temu unikamy ponad półtoragodzinnej podróży samochodem, o ile nie będzie stania w korkach, co zwykle w sezonie letnim jest smutną normą...

 

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD REJSÓW – poniżej ⬇️ ⬇️ ⬇️

 

ℹ️ WIĘCEJ INFORMACJI:

➡️ Strona internetowa tramwaju wodnego „Generał Kutrzeba”

➡️ Rezerwacja on-line

➡️ Fanpage na Facebooku

☎️ Infolinia: 510 962 725 (8:00-19:00)

 

 


Artykuł sponsorowany

Podziel się:Pozostałe