Drogowcy naprawiają zapadniętą drogę

  • 26.05.2022, 16:50
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Drogowcy naprawiają zapadniętą drogę © Starostwo Powiatowe w Braniewie
POWIAT BRANIEWSKI. — W trybie pilnym, do końca maja, wykonana będzie naprawa zniszczonego odcinka drogi z Krzekot do Lelkowa — zapewnia wicestarosta braniewski Mirosław Kudliński.

Na drodze z Krzekot do Lelkowa, w wyniku działania bobrów, zniszczona została podbudowa drogi, co doprowadziło do jej zapadnięcia i spękania asfaltu. Ponieważ jest to droga powiatowa, to Starostwo Braniewskie zobowiązało się do jak najszybszego jej naprawienia.

— Rozebrana zostanie konstrukcja drogi, zlikwidowane zostanie zapadnięcie w miejscu po karczu drzewa, jamy bobrowe pod dołem podbudowy jezdni zostaną na nowo odbudowane — wyjaśnia wicestarosta Mirosław Kudliński. — A na zniszczonym fragmencie drogi położona zostanie nowa asfaltowa nawierzchnia.

 

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe