I po kominie!

  • 17.05.2022, 16:35
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
I po kominie! © Starostwo Powiatowe w Braniewie
BRANIEWO. Zdemontowano 45-metrowy komin znajdujący się na terenie siedziby Zarządu Dróg Powiatowych. Stary system grzewczy zastąpiła nowoczesna kotłownia zasilana gazem.

— Zmiany były możliwe dzięki dofinansowaniu inwestycji pod nazwą „Termomodernizacja budynku ZDP w Braniewie”, na którą Powiat Braniewski otrzymał z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych pieniądze w wysokości 2 mln złotych – mówi wicestarosta braniewski Mirosław Kudliński.

W budynku podczas prac remontowo-modernizacyjnych zamontowano nową kotłownię zasilaną gazem ze zbiornika zewnętrznego, wymieniono stolarkę okienną, ściany zostały docieplone, a całość ozdabia logo Zarządu Dróg Powiatowych w Braniewie.
Jak podkreślają powiatowi samorządowcy działania Zarządu Powiatu w zakresie ekologii przyczyniają się do poprawy czystości powietrza w mieście Braniewie zwłaszcza, że jest to drugi komin wyłączony z eksploatacji. W poprzednim roku na działania ekologiczne Powiat Braniewski przeznaczył ponad 500 tys. złotych i wykonał nowe podłączenie z sieci miejskiej do budynku Powiatowego Centrum Medycznego w Braniewie.

ZOBACZ także: Termomodernizacja ZDP. Nowa kotłownia, stolarka i docieplenie

 

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe