Wtorkowa zbiórka krwi. Strażacy zapraszają!

  • 09.05.2022, 16:42
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Wtorkowa zbiórka krwi. Strażacy zapraszają! © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi.

Akcja zostanie przeprowadzona 10 maja (wtorek), w godz. od 8:15 do 11:00, w siedzibie Straży Pożarnej, przy ul. Plac Strażacki 2.

— Serdecznie zapraszamy osoby chętne do udziału w tak szczytnej akcji honorowego krwiodawstwa — mówi bryg. Ireneusz Ścibiorek, komendant powiatowy PSP w Braniewie. — W zbiórce krwi może uczestniczyć każdy pełnoletni mieszkaniec. Wszystkich chętnych wraz z dokumentem tożsamości zapraszamy do honorowego oddawania krwi. Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem! Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aldona
Aldona 10.05.2022, 14:08
Brawo Irek!!!

Pozostałe