Podejmą uchwałę w sprawie pomocy obywatelom Ukrainy

  • 27.04.2022, 08:04
  • Inf. prasowa UG w Lelkowie
loadingŁaduję odtwarzacz...
LELKOWO. Dzisiaj (27 kwietnia) o godz. 9:00 rozpocznie się sesja Rady Gminy Lelkowo. Radni spotkają się w Gminnym Centrum Kultury w Lelkowie (parter – sala widowiskowa). Sesję będzie można także śledzić na żywo.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy między sesjami.
4. Interpelacje i zapytania radnych.
5. Sprawozdanie z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Przeciwdziałania Narkomanii oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Gminie Lelkowo za 2021 r.
6. Podjęcie uchwały w sprawie „Rocznego program współpracy Gminy Lelkowo z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok”.
7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia dopłat do taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Lelkowo w 2022 roku.
8. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Lelkowo.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zakresu pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.
10. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Wójta Gminy Lelkowo do dokonywania zmian w uchwale budżetowej oraz wieloletniej prognozie finansowej w celu realizacji zadań związanych z pomocą obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXV/188/2021 Rady Gminy Lelkowo z dnia 21 grudnia 2021r. w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lelkowo na lata 2022-2029.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Lelkowo na 2022 r.
13. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
14. Sprawy bieżące.
15. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
16. Zakończenie obrad.

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UG w Lelkowie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe