Off road na Podhalu – przygoda dla każdego! Czym się jeździ?

  • 15.03.2022, 22:57
  • Artykuł partnera
Off road na Podhalu – przygoda dla każdego! Czym się jeździ?
Kiedy, jak nie letnią porą spędzać czas na łonie natury i doświadczać niezapomnianych chwil? Off road, choć być może brzmi jak jazda po górskim terenie dla zawodowców, to propozycja na intensywny czas podczas urlopu w Zakopanem dla każdego, kto lubi wyzwania i atrakcyjne formy spędzania czasu.

Wycieczki autami Buggy rezerwują ludzie żądni przygód, zainteresowani spędzaniem czasu na świeżym powietrzu i najczęściej tacy, którzy jeszcze nie jeździli takim czterokołowcem. Buggy można jeździć  nie tylko, gdy pogoda sprzyja, ale również gdy pada. Co jeszcze warto wiedzieć przed rezerwacją przejażdżki?

Co to jest Buggy?
To jest ta atrakcja w Zakopanem, dzięki której będziesz mieć mnóstwo wspomnień. Świetna zabawa jest gwarantowana. Buggy to lekki samochód, z dużymi kołami i z zadaszeniem (może być bez – warto sprawdzić w ofercie firmy). Świetnie sprawdza się do jazdy rekreacyjnej po górskich terenach. W odróżnieniu do quada pasażer siedzi koło kierowcy. Buggy jest większy od quada, ale może być to jego zaletą. Pasażer ma taką samą widoczność jak kierowca. W trakcie wycieczki zazwyczaj jest możliwość zamiany miejscami.
Buggy choć jest większy od quada to równie dobrze sprawdza się na górskich szlakach. Wygodny, bezpieczny i pogoda nie pokrzyżuje planów. Wystarczy mieć na sobie pelerynę przeciwdeszczową bądź kurtkę, by świetnie się bawić, gdy wszyscy inni czekają aż niebo się rozjaśni. W wycieczce mogą brać udział również starsze dzieci. Jest to świetna atrakcja dla rodziców i nastolatków – łączy pokolenia, także przygoda dla znajomych i idealny pomysł na urozmaicenie wyjazdu integracyjnego.

Nie chcesz prowadzić? Jest opcja wycieczki z kierowcą
Off Road Zakopane to różne wycieczki czterokołowcem Buggy do wyboru. Jeśli lubisz jeździć bądź chcesz się nauczyć, to właśnie na Podhalu masz taką możliwość. Przed każdą wycieczką jest szkolenie. Buggy to auto przyjazne człowiekowi i nieskomplikowane, nie ma większego problemu, by nauczyć się nim jeździć po krótki szkoleniu.
Do wyboru są różne wycieczki po górskich szlakach. Od krótkich przejażdżek (1,5 godziny) po kilkugodzinne, całodniowe (9 godzin). Długie wycieczki połączone są z innymi atrakcjami. Do wyboru ognisko, spływ Dunajcem albo kajaki. Każdy znajdzie coś co lubi bądź coś co chciałby przeżyć.
Jeśli obawiasz się prowadzenia Buggy to opcją jest wycieczka z kierowcą, dla rodziny czy kilku znajomych (3 osoby). Do wyboru są też Buggy czteroosobowe i wycieczka dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci.
Atrakcja cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego jeśli zależy Ci na sprawdzonym organizatorze, zarezerwuj Buggy wcześniej przez internet.

Artykuł partnera

Podziel się:


Pozostałe