Konkurs na dyrektora ABK. Siedmioro chętnych

  • 17.06.2016, 15:57 (aktualizacja 21.06.2016, 18:54)
  • Wojciech Andrearczyk
Konkurs na dyrektora ABK. Siedmioro chętnych Wojciech Andrearczyk
Dobry menadżer, który będzie potrafił zarządzać zespołem ludzi i jednocześnie zrobi bilans otwarcia, który nie tylko podsumuje dotychczasowe działania Administracji Budynków Komunalnych w Braniewie, ale pozwoli także na wskazanie kierunków zmian — takie są oczekiwania wobec nowego dyrektora ABK, którego powinniśmy poznać jeszcze w tym miesiącu.

Termin składania dokumentów na stanowisko dyrektora ABK minął dzisiaj (17 czerwca), o godz. 15.00.

Wpłynęło 7 ofert. Najpóźniej w poniedziałek (20 czerwca) powinniśmy poznać ich nazwiska.

— Komisja jeszcze dzisiaj otworzy je i sprawdzi pod względem merytorycznym — mówi Winicjusz Sokół, wiceburmistrz Braniewa. — Od poniedziałku członkowie komisji będą umawiać się na indywidualne rozmowy kwalifikacyjne z poszczególnymi kandydatami.

Jakie są oczekiwania władz miasta w stosunku do osoby chcącej być dyrektorem ABK? Wiceburmistrz Sokół wymienia je jednym tchem.
— Ma to być dobry menadżer, który będzie potrafił zarządzać zespołem ludzi i jednocześnie zrobi bilans otwarcia, który nie tylko podsumuje dotychczasowe działania ABK w Braniewie i pracę swojego poprzednika, ale pozwoli także na wskazanie kierunków zmian — mówi Winicjusz Sokół.

Nowy dyrektor musi posiadać wykształcenie wyższe o kierunku technicznym lub z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa, administracji, ekonomii, co najmniej pięcioletni staż pracy (w tym co najmniej 2 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub prowadzenie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku).

Do jego zadań będzie należało kierowanie bieżącą działalnością ABK, działanie w jej imieniu i reprezentowanie jej na zewnątrz, realizacja zadań zawartych w statucie, wykonywanie obowiązku pracodawcy w stosunku do zatrudnionych pracowników, przygotowywanie wewnętrznych dokumentów związanych z funkcjonowaniem ABK, zapewnienie właściwej organizacji pracy, utrzymywanie w należytym stanie powierzonych zasobów majątkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, prowadzenie prawidłowej oraz zgodnej z przepisami prawa gospodarki finansowej.

WIĘCEJ — w załączniku poniżej

Przypomnijmy, że dotychczasowy dyrektor ABK — Zbigniew Dalak — 6 czerwca odszedł z pracy „za porozumieniem stron” — ZOBACZ: Zbigniew Dalak nie jest już dyrektorem

Wojciech Andrearczyk

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
EMPEGIEKA
EMPEGIEKA 17.06.2016, 18:55
KRS 0000135702.Każdy ma prawo do informacji.
Kapitan Ameryka z Polski
Kapitan Ameryka z Polski 17.06.2016, 18:00
Podobno sokół ma udziały w Empegieka wiadomo że ABK zabiera robotę dla Pana CH. To trzeba firmę od środka rozwalić jak inaczej się nie da.

Pozostałe