Najpierw brak maseczki, później do aresztu

  • 26.01.2022, 18:51 (aktualizacja 26.01.2022, 18:52)
  • mł. asp. Jolanta Babicza, oficer prasowy KPP w Krasnymstawie
Najpierw brak maseczki, później do aresztu © pixabay.com
KRASNYSTAW. Mieszkaniec gminy Lelkowo robił zakupy w Krasnymstawie (województwo lubelskie). Mężczyzna nie miał założonej maseczki zasłaniającej usta i nos. To zwróciło uwagę policjantów.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów handlowych w Krasnymstawie. Policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który nie miał założonej na twarzy obowiązkowej maseczki zakrywającej usta i nos.
Podczas legitymowania i sprawdzenia jego danych w policyjnych bazach okazało się, że 21-latek, mieszkaniec gminy Lelkowo, jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Braniewie.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Z tytułu niezapłaconych grzywien ma do odbycia karę prawie 100 dni pozbawienia wolności.

 

 


REKLAMA?
Tylko w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

mł. asp. Jolanta Babicza, oficer prasowy KPP w Krasnymstawie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe