Głosujemy na Braniewo! Codziennie dziesięć głosów!

  • 15.12.2021, 13:56 (aktualizacja 15.12.2021, 14:02)
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
loadingŁaduję odtwarzacz...
BRANIEWO. Nasze miasto ponownie startuje w 13. edycji konkursu „Świeć się z Energą”. Każdy może oddać codziennie 10 głosów. — Najlepiej wszystkie na Braniewo! — zachęca do głosowania Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa.

Braniewo niewątpliwie zasługuje na miano jednego z najbardziej świątecznie rozświetlonych miast w Polsce. Dlatego nikogo nie dziwi, że władze miasta zachęcają do wykorzystania tego faktu i zapraszają do czynnego uczestnictwa w konkursie „Świeć się z Energą”.

— Warto pamiętać, że każdy z nas może codziennie oddać 10 głosów, najlepiej wszystkie na Braniewo — mówi burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki. — Zwycięstwo w konkursie – poza prestiżem – dałoby naszemu miastu ważna nagrodę: cenny sprzęt AGD dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Jest więc o co klikać!

Głosować na Braniewo można klikając w ten LINK

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UM w Braniewie

Zdjęcia (16)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe