Powiat przystąpi do „Szlaku Świętej Warmii”

  • 29.11.2021, 23:58 (aktualizacja 30.11.2021, 00:01)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
loadingŁaduję odtwarzacz...
BRANIEWO. Już dzisiaj (we wtorek, 30 listopada) odbędzie się sesja Rady Powiatu Braniewskiego. Początek sesji o godz. 09:00.

W porządku obrad:
1. Otwarcie obrad i stwierdzenie ich prawomocności.
2. Przedstawienie porządku obrad oraz przegłosowanie wniosków o jego uzupełnienie lub zmianę.
3. Przyjęcie protokołu z XXVII i XXVIII sesji Rady Powiatu Braniewskiego.
4. Sprawozdanie Starosty Braniewskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie od sesji Rady Powiatu w dniu 26 sierpnia 2021 roku.
5. Podjęcie uchwały RP w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Braniewskiego na lata 2021-2028.
6. Podjęcie uchwały RP w sprawie zmian w budżecie Powiatu Braniewskiego na  rok 2021.
7. Podjęcie uchwały RP w sprawie ustalenia zasad i wysokości wypłacanych diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych Radnym Rady Powiatu Braniewskiego.
8. Podjęcie uchwały RP w sprawie przyjęcia Programu współpracy Powiatu Braniewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok.
9. Podjęcie uchwały RP w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie oraz przystąpienie Powiatu Braniewskiego do Stowarzyszenia Miast, Gmin i Powiatów – Szlak Świętej Warmii.
10. Podjęcie uchwały RP w sprawie zawarcia porozumienia dotyczącego współdziałania przy realizacji Strategii ponadlokalnej rozwoju gmin i powiatów leżących w bliskim sąsiedztwie drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską „Bliżej Bałtyku 2030”.
11. Podjęcie uchwały RP w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych i prowadzących rodzinne domy dziecka.
12. Podjęcie uchwały RP w sprawie zmiany załącznika nr 1 do Uchwały Nr XXIII/192/21 Rady Powiatu Braniewskiego z dnia 12 marca 2021 roku w sprawie podziału środków przyznanych Powiatowi Braniewskiemu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w roku 2021.
13. Sprawy bieżące.
14. Zakończenie obrad.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe