I znów naczepa zatrzymana na przejściu

  • 29.11.2021, 17:51 (aktualizacja 29.11.2021, 22:39)
  • mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
I znów naczepa zatrzymana na przejściu © WMOSG
GRZECHOTKI. Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali naczepę marki Schmitz o szacunkowej wartości 100 tys. złotych.

Do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski stawił się 51-letni mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego. Mężczyzna podjechał samochodem ciężarowym wraz z naczepą.

W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu funkcjonariusz Straży Granicznej nabrał podejrzeń co do oznaczeń identyfikacyjnych naczepy. Widoczne były ślady ingerencji w pole numerowe VIN. Stwierdzono również inne nieprawidłowości, m.in. tabliczka znamionowa wykonana była inaczej niż oryginalna.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali naczepę i prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe