Poszukiwany listem gończym wpadł podczas awantury

  • 02.11.2021, 15:40
  • kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Poszukiwany listem gończym wpadł podczas awantury
BRANIEWO. 46-latek wezwał policjantów, gdyż był zaniepokojony zachowaniem innego mężczyzny. Policjanci zweryfikowali tożsamość zgłaszającego i ustalili, że nie powinien przebywać na wolności ponieważ jest poszukiwany.

W piątek (29 października), przed godz. 20:00, oficer dyżurny braniewskiej komendy Policji został powiadomiony o awanturze na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że doszło do sporu z udziałem innego mężczyzny.

Pod wskazany adres skierowano policyjny patrol. Standardowo, jak podczas każdej interwencji, funkcjonariusze przystąpili do ustalania danych oraz do ich sprawdzenia w służbowych systemach. Okazało się, że 46-latek od maja 2021 roku jest poszukiwany listem gończym. Z miejsca interwencji został doprowadzony przez patrol do komendy, skąd trafił wprost do więziennej celi.

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe