Złote Gody czterech par

  • 26.10.2021, 16:09
  • Inf. prasowa UG w Braniewie
Złote Gody czterech par © Archiwum UG w Braniewie
GMINA BRANIEWO. W Urzędzie Gminy Braniewo gościli państwo Maria i Jerzy Hebda, Janina i Witold Michałowscy, Teresa i Czesław Sawicki oraz Anna i Tadeusz Szumiło. Małżonkowie obchodzili 50-lecie swoich małżeństw.

Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus złożył Jubilatom najserdeczniejsze życzenia z okazji Złotych Godów i pogratulował im wytrwałości w związku.
— Złożona przysięga zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i na złe, w chorobie i w zdrowiu. Młodzi ludzie potrzebują takich wzorów do naśladowania — mówi Jakub Bornus.

Zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra założonej przed 50-ciu laty rodziny doceniony został również przez władze państwowe, dowodem czego są przyznane przez Prezydenta RP specjalne odznaczenia – medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Medale te wręczył małżonkom wójt Gminy Braniewo. Ponadto Jakub Bornus odczytał i wręczył listy gratulacyjne od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Wójta Gminy Braniewo. Pary otrzymały także miły upominek i kwiaty.
 
Po uroczystym wręczeniu odznaczeń był czas na wspólne zdjęcia oraz poczęstunek, przy którym rozmawiano o wspólnym życiu, a Jubilaci powracając na chwilę wspomnieniami do przysięgi małżeńskiej i wspólnie przeżytych lat, nie kryli prawdziwych emocji i wzruszeń.
 
Uroczystość umiliła gra na akordeonie i śpiew Pana Dariusza Wileńskiego.

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UG w Braniewie

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe