Strażacy-ochotnicy zdali ostatnie egzaminy

  • 22.10.2021, 15:22 (aktualizacja 22.10.2021, 15:23)
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Strażacy-ochotnicy zdali ostatnie egzaminy © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odbył się egzamin końcowy szkolenia szeregowych ratowników Ochotniczej Straży Pożarnej.

Egzamin, do którego przystąpiło 18 kandydatów na strażaków OSP, składał się z dwóch etapów: części pisemnej (w formie testu wiedzy) oraz części praktycznej, realizowanej ze sprzętem Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Wśród uczestników szkolenia były dwie druhny, które dorównywały zaangażowaniem grupie męskiej. Wszyscy zdający egzamin zaliczyli go z pozytywnym wynikiem. Teraz nowi druhowie zasilą szeregi członków czynnych gotowych do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych.

To drugie szkolenie podstawowe szeregowych ratowników OSP zrealizowane dla kandydatów zgłaszanych przez jednostki ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu braniewskiego.

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (14)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe