PRZEDŁUŻONY TERMIN! „Granty PPGR”. Trwa nabór wniosków w Lelkowie

  • 19.10.2021, 16:33 (aktualizacja 22.10.2021, 16:56)
  • Inf. prasowa UG w Lelkowie
PRZEDŁUŻONY TERMIN! „Granty PPGR”. Trwa nabór wniosków w Lelkowie © Przykuta / Wikimedia Commons
GMINA LELKOWO. Do 27 października 2021 r. trwać będzie nabór wniosków w ramach projektu „Granty PPGR” na wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego.

Gmina Lelkowo będzie wnioskować o dofinansowanie na podstawie wniosków (oświadczeń) złożonych przez rodziców uczniów (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich uczniów szkół średnich, zamieszkałych w miejscowościach, w których funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej.

Sprzęt komputerowy (tablet, komputer stacjonarny lub przenośny będący laptopem wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką) zakupiony zostanie przez Gminę Lelkowo w liczbie uzależnionej od liczby wniosków, które złożą rodzice dzieci z rodzin byłych pracowników PGR (rodzice, dziadkowie, pradziadkowie) lub pełnoletni uczniowie szkół średnich.

Zakupiony w ramach projektu sprzęt komputerowy będzie własnością Gminy Lelkowo i udostępniony zostanie nieodpłatnie rodzicom (opiekunom prawnym) lub pełnoletnim uczniom na podstawie umowy użyczenia na czas nauki ucznia w szkole, przy czym rodzic (opiekun prawny) lub pełnoletni uczeń szkoły średniej będzie zobowiązany przyjąć odpowiedzialność materialną za jego utratę bądź uszkodzenie, które nie będzie objęte warunkami gwarancji.
W okresie użyczenia, rodzice (opiekunowie prawni) lub pełnoletni uczniowie szkół średnich zobowiązani będą do okazywania zakupionego sprzętu komputerowego i sprawdzenia jego stanu technicznego upoważnionemu pracownikowi Urzędu Gminy Lelkowo.

Wnioski (oświadczenia) dostępne są:
- w Urzędzie Gminy Lelkowo, Lelkowo 21,  w godzinach pracy urzędu (pn.-pt. 7:30-15:30),
- na stronie internetowej Gminy Lelkowo: https://lelkowo.warmia.mazury.pl/
- w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Lelkowo – dla rodziców (opiekunów prawnych) uczniów uczęszczających do tych szkół (SP Zagaje i SP Lelkowo),
- na stronie internetowej projektu https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

Wnioski (oświadczenia) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy składać w Urzędzie Gminy w Lelkowie w nieprzekraczalnym terminie do 27 października 2021 r., do godz. 15:00.
 
Uwaga! Złożenie wniosku (oświadczenia) nie jest jednoznaczne z otrzymaniem sprzętu komputerowego. Liczba zakupionego sprzętu uzależnione jest od przyznanych środków finansowych Gminie Lelkowo w ramach grantu PPGR.

WIĘCEJ informacji: Nabór wniosków w ramach projektu „Granty PPGR” na wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego


 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UG w Lelkowie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe