Znamy skład braniewskiej Miejskiej Rady Seniorów

  • 11.10.2021, 17:52
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Znamy skład braniewskiej Miejskiej Rady Seniorów © UM w Braniewie
BRANIEWO. Dziewięć osób weszło w skład Miejskiej Rady Seniorów w Braniewie. Ich zadaniem będzie doradzanie burmistrzowi w kwestiach związanych z problemami osób starszych.

Jaki może być zakres działań Miejskiej rady Seniorów? Patrząc na przykładzie innych miast, w których takie rady już istnieją – dość szeroki. Rada może współpracować z władzami miasta przy podejmowaniu decyzji dotyczących oczekiwań i potrzeb ludzi starszych, może inicjować działania na rzecz seniorów, reprezentować seniorów podczas ważnych wydarzeń w mieście i poza nim, czy też wydawać opinie i formułować wnioski służące rozwojowi działalności na rzecz seniorów w mieście.

— Przy każdej możliwej okazji dążę do rozmowy z seniorami, do uzyskania od nich opinii na temat kierunku rozwoju miasta oraz propozycji i sugestii szczególnie ważnych z ich punktu widzenia — mówi Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa. — Teraz będzie o to znacznie łatwiej. Serdecznie gratuluję wszystkim osobom wybranym do rady. Liczę na owocną współpracę z seniorami i życzę, by uczestnictwo w Miejskiej Radzie Seniorów było dla nich źródłem satysfakcji.

 

Członkowie Miejskiej Rady Seniorów w Braniewie:
Grażyna Bielewicz
Stanisław Myśliński
Danuta Sibiga
Romualda Szynczewska
Grażyna Nowak
Maria Drozdowska
Krystyna Jarmałkowicz
Alina Żurniewicz
Sylwia Sarnowska-Szałucho

 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UM w Braniewie

Zdjęcia (3)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe