Zostań strażakiem. Czeka etat w braniewskiej komendzie

  • 17.08.2021, 14:16 (aktualizacja 17.08.2021, 14:16)
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Zostań strażakiem. Czeka etat w braniewskiej komendzie © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. Jeśli chcesz zostać zawodowym strażakiem – właśnie jest taka szansa. Państwowa Straż Pożarna w Braniewie organizuje nabór do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Braniewscy strażacy mają wolne jedno stanowisko. Poszukują osoby chętnej do walczenia z pożarami, ale nie tylko.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie (z siedzibą przy ulicy Plac Strażacki 2) zatrudni stażystę, a docelowo starszego ratownika-kierowcę.

Jest to praca w systemie zmianowym (24/48), związana z bezpośrednim udziałem w działaniach ratowniczo-gaśniczych.

Postępowanie kwalifikacyjne składa się z pięciu etapów: oceny złożonych dokumentów, testu sprawności fizycznej (zadania to: podciąganie na drążku, bieg po kopercie, próba wydolnościowa), sprawdzianu lęku wysokości i umiejętności pływania, a także (na tym samym etapie) testu wiedzy oraz oceny dodatkowych dokumentów i rozmowy kwalifikacyjnej.

Szczegóły dotyczące naborów zainteresowani znajdą na stronie internetowej www.straz.braniewo.pl oraz mogą uzyskać pod numerem telefonu 55 620 55 04.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe