Szkolili się z obsługi samochodów z drabiną

  • 20.07.2021, 13:17
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Szkolili się z obsługi samochodów z drabiną © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. Dwudziestu strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie i Elblągu ukończyli pięciodniowe szkolenie specjalistyczne kierowców-operatorów samochodów z drabiną mechaniczną.

Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne przeprowadzone zostały na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Na realizację szkolenia przewidziano 48 godzin zajęć dydaktycznych, których jakość merytoryczna i praktyczna oceniona została egzaminem oraz ankietą ewaluacyjną.

Prowadzącym zajęcia był wykładowca zewnętrzny Mariusz Marzec. Uczestnicy szkolenia szczególnie wysoko ocenili zajęcia praktyczne, które przeprowadzone zostały na dwóch modelach drabin mechanicznych SCD 37. Szkolenie instruktażowe pod nadzorem wykładowcy dla modelu i generacji samochodu z drabiną mechaniczną marki MAGIRUS generacji II (CC) i III (CS) wymagało zaangażowania od uczestników.

Komenda Miejska PSP w Elblągu oraz Komenda Powiatowa PSP w Braniewie łącznie wzbogaciły się o 20 wyszkolonych strażaków, gotowych do obsługi autodrabin pożarniczych.

 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (21)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe