Zakończenie sezonu Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

  • 15.07.2021, 15:41 (aktualizacja 16.07.2021, 00:00)
  • Inf. prasowa BALPN Team
Zakończenie sezonu Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej © BALPN Team
BRANIEWO. Na orliku przy Miejskim Ośrodku Sportu „Zatoka” w Braniewie oficjalne zakończono sezon 2020/2021 Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki, którego reprezentowała zastępca Anna Kapusta, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu „Zatoka” Andrzej Piróg, który wraz z organizatorami BALPN Team, w składzie: Elżbieta Fiłonowicz, Piotr Łomnicki, Marek Ostaszewski prowadzili ceremonię zakończenia sezonu.

Do rozgrywek przystąpiło 13 drużyn. Runda jesienna BALPN rozpoczęła się 13 października 2020 r., a runda wiosenna, w związku z obostrzeniami wielokrotnie przekładana, rozpoczęła się 20 kwietnia 2021 r. Dwudziesta czawarta, kończąca kolejka sezon BALPN, odbyła się 24 czerwca 2021 r.

 

Podium BALPN:
1. miejsce – De Reiger
2. miejsce – Mundurowi
3. miejsce – Apartament

Najlepszy strzelec – Wojciech Kimso, 41 bramek
Drugi najlepszy strzelec – Krystian Kowzan, 40 bramek
Najlepszy bramkarz – Łukasz Pruchniewski
Najlepszy zawodnik – Krystian Kowzan

Wyróżnieni zawodnicy:
Damian Warowny z drużyny Glinki
Kacper Dryka
Piotr Sadowski
Szymon Biryło
Wojciech Gawryś
Eugeniusz Broniszewski

 

Najlepszym trzem zespołom wręczono puchary i medale. Pozostałym statuetki, a indywidualnym zawodnikom pamiątkowe figury piłkarzy oraz nagrody rzeczowe. Każdy z zespołów otrzymał także dyplom i proporzec BALPN.

Dziękujemy za pomoc w organizacji zakończenia sezonu Burmistrzowi Miasta Braniewa, Dyrekorowi MOS „Zatoka” w Braniewie,  Braniewskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej, za ufundowanie nagród. Panu Jackowi Ptakowi za pełnienie wymagającej i niezwykle odpowiedzialnej funkcji sędziego piłkarskiego BALPN. Dziękujemy wszystkim drużynom i zawodnikom. Do zobaczenia w nowym sezonie 2021/2022.
Organizatorzy BALPN

 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

 

Kiedy warto spisać oświadczenie sprawcy kolizji drogowej? PRZECZYTAJ: https://www.portalbraniewo.pl/wiadomosci/3551,kiedy-warto-spisac-oswiadczenie-sprawcy-kolizji-drogowej

Inf. prasowa BALPN Team

Zdjęcia (65)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe