Awanse i medale dla braniewskich strażaków

  • 24.05.2021, 15:45
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Awanse i medale dla braniewskich strażaków © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO – BARTOSZYCE. Strażacy z Braniewa uczestniczyli w kolejnej części Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka, która odbyła się w Bartoszycach.

Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty, dalsza część miała miejsce na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach.

Podczas obchodów z okazji Dnia Strażaka strażakom wręczono awanse, wyróżnienia i medale. Wśród uczestników uroczystości byli strażacy z braniewskiej komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Rozkazami personalnymi Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie nadania stopni służbowych w korpusie oficerskim na starszego kapitana awansowany został kpt. Andrzej Kaliszuk, zaś na stopień kapitana – mł. kpt. Mieczysław Lisowski.

Srebrnym medalem za długoletnią służbę odznaczony został st. asp. Kamil Sierzputowski, brązową odznakę zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej otrzymał natomiast mł. asp. Dawid Spychała.

 

 

 


 

SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU GAZET!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa BEZPŁATNA (!) gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego
– prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96 


Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe