Dobijał się do drzwi babci

  • 06.05.2021, 11:42
  • podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Dobijał się do drzwi babci
BRANIEWO. Policjanci zatrzymali 21-latka. Mężczyzna wszczął domową awanturę. Sprawdzenie w systemach wykazało, że mężczyzna od końca kwietnia był poszukiwany przez sąd.

W środę (5 maja) około godz. 20:00 oficer dyżurny braniewskiej komendy Policji został powiadomiony o awanturującym się 21-latku. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna dobijał się do drzwi mieszkania swojej babci.

Pod wskazany adres skierowano policyjny patrol, który chwilę później dotarł do pijanego awanturnika. Funkcjonariusze weryfikując tożsamość 21-latka ustalili, że powinien on przebywać w areszcie.

Okazało się, że braniewski sąd poszukiwał mężczyzny od końca kwietnia, celem odbycia przez niego kary pięciu miesięcy więzienia za jazdę po pijanemu.

21-latek minioną noc spędził na komendzie, teraz trafi prosto do więziennej celi.

 

 

 


SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU GAZET!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa BEZPŁATNA (!) gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego
– prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96


podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe