Rosjanin zapłacił prawie 70 tysięcy złotych kary

  • 02.03.2021, 12:23
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
Rosjanin zapłacił prawie 70 tysięcy złotych kary
GRZECHOTKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali Rosjanina, poszukiwanego za nieopłacone grzywny. Mieszkaniec Kaliningradu miał do uregulowania 67,5 tys. zł zasądzonych kar.

Wczoraj (1 marca) na drogowym polsko-rosyjskim przejściu granicznym w Grzechotkach do odprawy na kierunku przyjazdowym stawił się obywatel Rosji. Wjazd do Polski dokumentował zaświadczeniem o powierzeniu pracy.

W trakcie odprawy podróżnego okazało się, że jest poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości. 46-letni mężczyzna nie opłacił zasądzonych grzywien za urządzanie i prowadzenie gier hazardowych. W Elblągu, w rożnych lokalach i w rożnych odstępach czasu, zarządzał automatami do gier. W związku z powyższym wyrokiem Sądu Rejonowego w Elblągu został skazany na karę grzywny w wysokości prawie 59,5 tys. złotych. W tym samym czasie, za te same przestępstwa poszukiwał go radomski wymiar sprawiedliwości, który zasądził mu 8 tys. złotych grzywny.

Mieszkaniec Kaliningradu, by ruszyć w dalszą podróż, musiał zapłacić 67,5 tys. złotych, bo inaczej spędziłby niemal 8 miesięcy w areszcie.

 

 

 

 


SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa bezpłatna gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego – prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Atlas52e
Atlas52e 03.03.2021, 11:43
Ale co, rozumiem że dodatkowo gada zawrócili? a nie przecież miał papier że jedzie do pracy.

Pozostałe