Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Biegali, wspinali się i skakali. Ośrodek sprawności fizycznej pokonany

BRANIEWO. Dwa dni trwały Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w pokonywaniu OSF (ośrodek sprawności fizycznej) i Mistrzostwa 16DZ w biegu patrolowym. Sportowa rywalizacja odbywała się na obiektach 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej.

Autor: © 9BBKPanc.

Do rywalizacji w ramach Mistrzostw 16 Dywizji Zmechanizowanej w pokonywaniu OSF i Mistrzostw 16DZ w biegu patrolowym zgłosiło się 13 drużyn.

Rywalizację w zespołowym pokonywaniu OSF wygrała reprezentacja 4 pułku chemicznego z Brodnicy, przed 2 Ośrodkiem Radioelektronicznym z Przasnysza i 11 pułkiem artylerii z Węgorzewa.
Najlepszy czas miał szer. Marcin Skibski z Przasnysza, który pokonał przeszkody OSF-u z czasem 48,48.

W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw 16DZ w Biegu Patrolowym najlepsza okazała się ekipa z Przasnysza, na drugim miejscu uplasowali się reprezentanci 4 pchem z Brodnicy, a trzecie miejsce zajęła drużyna gospodarzy z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej.
W indywidualnej klasyfikacji bieg patrolowy wygrał szer. Krzysztof Żebrowski z Przasnysza, a reprezentujący gospodarzy mjr Piotr Szpigiel zdobył medal brązowy w tej kategorii.

Medale i puchary wręczali zwycięzcom: reprezentujący dowódcę 9 brygady ppłk Piotr Szelezin i mjr Paweł Baron z 16 Dywizji Zmechanizowanej.