Kibicujmy biegaczom! Pobiegną ulicami miasta

  • 04.09.2020, 17:33 (aktualizacja 04.09.2020, 17:34)
  • Inf. prasowa MOS Zatoka
Kibicujmy biegaczom! Pobiegną ulicami miasta https://www.facebook.com/bieghozjusza/
BRANIEWO. Ponad 140 biegaczy stanie na starcie tegorocznego Biegu Hozjusza w Braniewie. Zawodnicy pobiegną na dystansie głównym – 10 kilometrów, 5-kilometrowym (Hozjusz na Piątkę), zaś najmłodsi wystartują w Małym Hozjuszu.

V Bieg Hozjusza odbędzie się w najbliższą niedzielę (6 września).
Start do biegu głównego 10 km i biegu na 5 km odbędzie się o godzinie 14:00. Start biegów Małego Hozjusza – godz. 12:30.
Start i meta znajdować się będą w Amfiteatrze Miejskim.

Trasa biegu będzie przebiegała w całości ulicami i deptakami Braniewa, wyłączonymi z ruchu kołowego (dwie pętle).
Trasy Małego Hozjusza będą wyznaczone w amfiteatrze miejskim (dystanse od 200 do 1500 metrów).

Spośród biegaczy wyłonieni zostaną najlepsi w takich m.in. kategoriach jak: open (kobiet i mężczyzn), Najlepsza Braniewianka, Najlepszy Braniewianin, a także w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal. Zwycięzcy w biegu głównym open na dystansie 10 km kobiet i mężczyzn otrzymują puchary/statuetki i nagrody pieniężne lub rzeczowe. Zwycięzcy w Biegu Hozjusza na Piątkę open otrzymują puchary i nagrody rzeczowe.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w dniu biegu, około godziny 16:00, w amfiteatrze miejskim.


Szczegóły w REGULAMINIE biegu

 

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” w Braniewie, Stowarzyszenie Nasze Braniewo NBR 2006, BLUKS „Maratończyk” przy Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie.
Współorganizatorzy: 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej, Zakład Gospodarki Komunalnej w Braniewie, Ochotnicza Straż Pożarna w Braniewie, Komenda Powiatowa Policji w Braniewie, Harcerski Klub Ratowniczy PULS.

 

 


PATRONI MEDIALNI:

    


Nowa bezpłatna gazeta – w Braniewie i powiecie braniewskim

 

 

 


 

 

 

 

Inf. prasowa MOS Zatoka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe