Policyjne zagadki. Konkurs dla najmłodszych

  • 23.07.2020, 18:37 (aktualizacja 25.07.2020, 14:10)
  • podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
br_policyjne_zagadki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
POWIAT BRANIEWSKI. Masz od 8 do 12 lat i jesteś mieszkańcem powiatu braniewskiego? Ten konkurs jest dla Ciebie! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do wakacyjnej zabawy, którą przygotowali dla najmłodszych braniewscy policjanci. Czekają cenne nagrody!

Braniewscy policjanci i redakcja Portalu Braniewo zapraszają dzieci w wieku od 8 do 12 lat do udziału w internetowym  konkursie. Jego celem jest pogłębienie wiedzy na temat bezpiecznego wypoczynku oraz utrwalenie odpowiedzialnych zachowań.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe!

Aby wziąć udział w naszym konkursie należy pobrać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (na dole strony – w Word i PDF, dostępny także na stronie Policji – https://braniewo.policja.gov.pl/bra/aktualnosci/70952,Ruszyly-policyjne-zagadki.html, a następnie uzupełniony wysłać mailem na adres: [email protected]

Na zgłoszenia czekamy do 27 lipca 2020 r.

Pierwsza z przygotowanych zagadek pojawi się na facebookowej stronie Portalu Braniewo (www.fb.com/portalbraniewo) już w ostatni piątek tego miesiąca (31 lipca 2020 r.) o godz. 17:00.

Bądźcie czujni – bo kolejne zagadki będą ukazywały się na tej samej platformie w każdy kolejny piątek o tej samej godzinie, aż do 28 sierpnia.

Zabawa rozpocznie się tuż po emisji pierwszej zagadki. Odpowiedzi należy przesyłać drogą e-mailową na adres: [email protected]

Najwyżej punktowana będzie ta poprawna odpowiedź, która wpłynie najszybciej. Zapraszamy do udziału w konkursie!

 


PATRONI MEDIALNI:

    


Nowa bezpłatna gazeta – w Braniewie i powiecie braniewskim

 

 

 


 

podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe