Chcesz oddać krew? Najpierw zarejestruj się

  • 19.06.2020, 19:15 (aktualizacja 19.06.2020, 19:16)
  • bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Chcesz oddać krew? Najpierw zarejestruj się © KP PSP w Braniewie
Braniewscy strażacy zachęcają do udziału w zbiórce krwi. Chętni krwiodawcy muszą jednak najpierw zarejestrować się – mailowo lub telefonicznie.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi. Akcja z udziałem mobilnego punktu poboru krwi zostanie przeprowadzona 22 czerwca 2020 roku (poniedziałek), w godz. od 8:00 do 11:30, na placu wewnętrznym komendy Straży Pożarnej (Braniewo, ul. Plac Strażacki 2).

Akcja przeprowadzona za pośrednictwem ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie pozwala na udział w niej około 40-45 osób. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Chętni krwiodawcy proszeni są o dokonanie elektronicznego zgłoszenia udziału w akcji poboru krwi na email: [email protected] (ewentualnie pod numerem telefonu 55 620 55 11).

— Serdecznie zapraszamy do udziału w tak szczytnej akcji honorowego krwiodawstwa — mówią strażacy. — Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem!

bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe