Nie przeszkadzał mu sądowy zakaz i wypity alkohol

  • 28.05.2020, 10:27 (aktualizacja 28.05.2020, 10:27)
  • Inf. prasowa KPP w Braniewie
Nie przeszkadzał mu sądowy zakaz i wypity alkohol
BRANIEWO. Po raz kolejny policjanci drogówki uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy, który rażąco zlekceważył obowiązujące przepisy. 21-latek nie dość, że zdecydował się prowadzić auto pod działaniem alkoholu, to za nic miał sądowy zakaz. Teraz ponownie odpowie przed sądem.

Patrol drogówki zatrzymał do kontroli młodego kierowcę. W trakcie sprawdzenia w służbowych systemach funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nie powinien włączać się o ruchu, ponieważ miał aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Nie było to jednak jego jedynie przewinienie. Przeprowadzone badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że w chwili kontroli 21-letni kierowca był pod działaniem alkoholu.

Teraz odpowie za popełnione przestępstwo oraz wykroczenie. Zgodnie z art. 244 Kodeksu Karnego kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

Inf. prasowa KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
emeryt
emeryt 28.05.2020, 10:47
Do pierdla go ale tam gdzie będzie musiał pracować na swoje utrzymanie. Przy okazji koledzy z celi po jego tyłku sobie będą jeździć. W końcu to "młoda ***" się pojawi wśród spragnionych.

Pozostałe