Las zamknięty! Nadleśnictwo ogłosiło zakaz wstępu

  • 03.04.2020, 16:07 (aktualizacja 24.04.2020, 22:37)
  • Inf. prasowa Nadleśnictwa Zaporowo
Las zamknięty! Nadleśnictwo ogłosiło zakaz wstępu
POWIAT BRANIEWSKI. Nadleśniczy Nadleśnictwa Zaporowo – powołując się na obowiązujące przepisy – ogłosił dzisiaj (3 kwietnia) zakaz wstępu do lasu. Zakaz ten potrwa do odwołania.

Nadleśnictwo powołuje się na następujące przepisy:

• przepisy ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych,
• rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii,
• ustne polecenie Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego skierowanego do jednostki organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej PGL Lasy Państwowe.

 

Inf. prasowa Nadleśnictwa Zaporowo

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nie nie pis
Nie nie pis 09.04.2020, 13:09
Pan Bobek to był człowiek z charakterem i duszą leśniczego obecny to jeszcze jeden slużalec dobrej zamiany

Pozostałe