„Zrozumieć Mazury”. Spotkanie i promocja książki

  • 10.03.2020, 12:00 (aktualizacja 24.04.2020, 22:45)
  • Inf. prasowa MBP w Braniewie
„Zrozumieć Mazury”. Spotkanie i promocja książki
BRANIEWO. Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza 10 marca o godz. 17:30 na spotkanie autorskie z Waldemarem Mierzwą i promocję książki „Zrozumieć Mazury”.

„Zrozumieć Mazury” to zbiór 50 felietonów poświęconych Mazurom, które ukazywały się drukiem w latach 2014-2018 w gdańskiej „Pomeranii”. To książka dla tych, którzy Mazur nie znają, ale i dla tych, którzy chcieliby o tej malowniczej krainie dowiedzieć się więcej. To historia o Mazurach dawnych i obecnych, o tym kim byli mieszkańcy tej ziemi i co stanowiło o ich wyjątkowości.

Waldemar Mierzwa
Historyk, mazurski wydawca i autor książek o tematyce regionalnej. Właściciel Oficyny Wydawniczej „Retman” z siedzibą w Dąbrównie.

 


 

Inf. prasowa MBP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe