Andrzej Karpiński dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej

  • 09.03.2020, 19:44
  • Wojciech Andrearczyk
Andrzej Karpiński dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej © Archiwum Starostwa Powiatowego w Braniewie
Andrzej Karpiński został nowym dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Piróga, który od niemal miesiąca sprawuje funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu w Braniewie.

Jak czytamy w uzasadnieniu: „kandydat spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, w tym doświadczenie na stanowisku kierowniczym w administracji samorządowej. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się bardzo dobrą znajomością przepisów prawnych wskazanych w ogłoszeniu o naborze i zasad funkcjonowania jednostek budżetowych. Wysokie zaangażowanie i motywacja pozwalają sądzić, iż kandydat wywiąże się z powierzonych obowiązków”.

Andrzej Karpiński ma 58 lat. Do 2015 roku był komendantent Straży Miejskiej w Braniewie. Stracił tę funkcję w momencie zlikwidowania tej formacji (po przeprowadzonym referendum). Pracował także w Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Elblągu, na stanowisku kierownika Sekcji Ochrony Środowiska Infrastruktury.

Był również radnym Rady Powiatu Braniewskiego w latach 2010-2014. Kolejny raz wszedł do RP w listopadzie 2017 r. (w miejsce Włodzimierza Kunca, który złożył mandat).

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bardzo Cichy obserwator
Bardzo Cichy obserwator 11.03.2020, 18:44
Jak może spełniać wymagania osoba która była tylko o spraw porządkowych i ochrony a nic niema pojęcia o prowadzenia gospodarki mieszkaniowej.
odp.
odp. 13.03.2020, 12:01
Sytuacja mieszkaniowa sprzed kilku, kilkunastu i więcej lat już nie wróci, a szkoda. Przynajmniej był porządek, kompetencja.
mało zainteresowana ale ciekawa
mało zainteresowana ale ciekawa 11.03.2020, 08:14
Jeszcze przed wyborem słyszałam o "wyborze”...
ziom
ziom 11.03.2020, 21:47
Ato nic nowego ,zawsze te same pierd....o spełnieniu wymogów i doswiadczeniu zawodowym.

Pozostałe