Pożar instalacji w nieużytkowanym mieszkaniu

  • 02.03.2020, 15:24 (aktualizacja 02.03.2020, 15:26)
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Pożar instalacji w nieużytkowanym mieszkaniu © KP PSP w Braniewie
W minioną sobotę (29 lutego) doszło do pożaru w jednym z mieszkań w domu przy ul. Traugutta w Braniewie.

29 lutego, kilkanaście minut po godz. 8:00, służba dyżurna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odebrała zgłoszenie o silnym zadymieniu w mieszkaniu w domu wielorodzinnym.

W jednym z nieużytkowanych mieszkań w Braniewie przy ulicy Traugutta doszło do pożaru instalacji elektrycznej oraz trzciny stanowiącej ocieplenie ściany.

Na miejsce pożaru skierowano strażaków z Państwowej i Wojskowej Straży Pożarnej w Braniewie. Na czas prowadzonych działań z budynku ewakuowano 15 osób.

Strażacy – oprócz ugaszenia palącej się instalacji oraz ocieplenia z trzciny – sprawdzili pomieszczenia, aby zlokalizować ukryte zarzewia ognia. Cały budynek został sprawdzony a zalegające gazy i dymy pożarowe zostały usunięte przez strażaków.

Działania na miejscu pożaru trwały około godziny.

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe