Rodzic w internecie. Jedno z kilku bezpłatnych szkoleń

  • 14.02.2020, 16:54 (aktualizacja 25.02.2020, 18:31)
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Rodzic w internecie. Jedno z kilku bezpłatnych szkoleń © pixabay.com
BRANIEWO. Miasto Braniewo w partnerstwie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizuje projekt pn. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Miasta Braniewa”.

W ramach projektu zaplanowano cykl bezpłatnych szkoleń informatycznych dla mieszkańców Braniewa, którzy ukończyli 25 rok życia, w tym również emerytów i osób aktywnych zawodowo.

Organizatorzy kursów szczególnie zapraszają rodziców dbających o bezpieczeństwo swoich dzieci korzystających z internetu. Szkolenia realizowane będą z następujących tematów:
• Rodzic w internecie,
• Moje finanse i transakcje w sieci.
W przypadku zainteresowania szkolenie można rozszerzyć o tematy: Mój biznes w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.

Celem szkoleń jest poprawienie umiejętności informatycznych – jak wykorzystać zasoby internetu tak, aby podnieść skuteczność jego działania w codziennym życiu.
Szkolenie obejmuje 12 godzin, rozłożonych na 2 do 4 dni, w maksymalnie 12-osobowych grupach.
Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 6 w Braniewie.
Szczegółowe terminy zajęć zostaną ustalone po zebraniu grup.
Rekrutacja ciągła – do wyczerpania limitu miejsc.
Podczas zajęć zapewniony jest sprzęt oraz catering.
 

Informacje i zapisy
Od poniedziałku do piątku (w godz. 08:00-15:00), w Urzędzie Miasta Braniewa (nr tel. 55 644 01 15, mail: [email protected]) oraz w Szkole Podstawowej Nr 6 (nr tel. 55 644 24 97).
Do zgłoszenia wystarczy podać: imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy (oraz preferowane godziny szkoleniowe).

 


 

Inf. prasowa UM w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe