Strażacki zarząd powiatowy OSP po obradach

  • 13.02.2020, 14:59 (aktualizacja 25.02.2020, 18:34)
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Strażacki zarząd powiatowy OSP po obradach © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. W Braniewskim Centrum Kultury odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie. Zebraniu przewodniczył Prezes ZOP ZOSP RP w Braniewie druh Tomasz Sielicki.

Podczas zebrania uczestnicy omówili tegoroczne obchody Dnia Strażaka w powiecie braniewskim oraz przeprowadzenie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Omówiono również sprawy związane z konkursem plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom” oraz rozliczenia 1% podatku dedykowanego dla OSP za rok 2018. Przedstawiono także projekt planu działalności oraz plan finansowy na rok bieżący. Zebrani zaakceptowali również skład komisji ds. młodzieży i sportu.

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Odyn
Odyn 16.02.2020, 14:36
Jest i wyszkowski krzywomordy na wylocie haha. No śmietanka się zebrała.

Pozostałe