Strażnicy graniczni dostali nowe quady

  • 12.02.2020, 17:53 (aktualizacja 25.02.2020, 18:33)
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG
Strażnicy graniczni dostali nowe quady © WMOSG
REGION. 14 nowoczesnych quadów ATV trafiło do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Łączna ich wartość to prawie 700 tys. złotych.

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej ochrania granicę z Federacją Rosyjską na odcinku blisko 200 km. Nowoczesne quady pomogą funkcjonariuszom SG patrolować trudne tereny przygraniczne.

Pojazdy o łącznej wartości blisko 700 tys. złotych zakupiono z Programu Modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017 – 2020.

 


 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nowy
Nowy 17.02.2020, 18:20
A nie chcecie gamonia z rudą broda z powrotem do sg. Bu w woju to on jest jak słoń w składzie porcelany. A odporny na wiedze ze az dziwno kto go do was przyjął

Pozostałe