Seniorki są wyjątkowo przekonujące. „Myślenie nie kosztuje”

  • 13.12.2019, 20:23 (aktualizacja 13.12.2019, 20:27)
  • mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
seniorki-portal.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jedni seniorzy tworzyli hasła do edukacyjnego spotu. Drudzy prezentowali zwycięskie myśli w krótkim filmiku. A wszystko w ramach projektu „Patrz na mnie – poprawa bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym na terenie miasta Braniewa”.

W czerwcu tego roku starostwo braniewskie ogłosiło konkurs na najlepsze hasło do spotu promującego bezpieczeństwo pieszych. Mógł w nim wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu. Warunek był jeden – uczestnik musiał mieć ukończone 55 lat.

W sumie wpłynęło 18 prac konkursowych. Seniorzy w ramach konkursu mogli stworzyć maksymalnie po dwa hasła. We wrześniu wybrano zwycięzcę oraz wyróżniono dodatkowo trzy osoby.

W gronie laureatów znaleźli się: Halina Romasz, Tadeusz Fred, Henryka Niemiec oraz Ewa Szymańska.

Edukacyjny przekaz seniorów trafił z papieru na ekran, a wszystko za sprawą aktywnych seniorek z terenu Braniewa i Lipowiny. Panie, które na co dzień m.in. śpiewają w lokalnym zespole, postanowiły zaprezentować szerszej publiczności cenne rady stworzone przez ich rówieśników.

mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ryszard
Ryszard 13.12.2019, 20:43
Pozdrawiam panie z Tych

Pozostałe