Policjanci dziękują strażakom-ochotnikom

  • 15.11.2019, 19:30
  • mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Policjanci dziękują strażakom-ochotnikom © KPP w Braniewie
Nadkom. Tadeusz Telenga, komendant powiatowy Policji w Braniewie złożył na ręce dh. Jerzego Welke, prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej, podziękowania za ogromne wsparcie oraz czynny udział w działaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i powiatu braniewskiego.

Odprawa służbowa funkcjonariuszy w braniewskiej komendzie Policji rozpoczęła się od szczególnych podziękowań. Na spotkanie z policjantami zaproszono prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej – dh. Jerzego Welke. Nadkom. Tadeusz Telenga w swoim przemówieniu podkreślał, jak wielki wkład w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom miasta Braniewa i powiatu braniewskiego mają strażacy ochotnicy, którzy podczas różnych działań wspierają policjantów.

Komendant wyraził jednocześnie nadzieję na dalszą współpracę, życząc przy tym wszystkim druhom, aby pełniona przez nich służba przynosiła im satysfakcję i spełnienie w sferze zawodowej.

 

mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A co cie to
A co cie to 16.11.2019, 00:01
Mam pytanie a do czego ci to jest potrzebne i to jest nasz zawodowa tajemnica
Braniewianin
Braniewianin 15.11.2019, 22:03
A tak na marginesie Panie prezesie ile to OSP Braniewo miało wyjazdów w 2019 roku?

Pozostałe