Nowa trasa Biegu Hozjusza

  • 20.08.2019, 17:03 (aktualizacja 22.08.2019, 17:03)
  • inf. prasowa MOS Zatoka Braniewo
Nowa trasa Biegu Hozjusza © MOS Zatoka Braniewo
1 września, w niedzielę, pobiegniemy w IV Biegu Hozjusza i biegach towarzyszących: Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz. Biegacze zmierzą się na odcinkach od 200 m do 10 km.

Bezpośrednio przed IV Biegiem Hozjusza o godzinie 12:30 rozpocznie się Bieg Małego Hozjusza. Start głównych biegów nastąpi o godz. 14:00 z Amfiteatru Miejskiego, planowane zakończenie o 15:30 również na Amfiteatrze Miejskim.
 

W tym roku w związku z remontami na drogach braniewskich organizatorzy przygotowali dla biegaczy nową trasę o długości 5 km. Dzięki temu pojawia się możliwość nowej kategorii biegu Hozjusza na Piątkę i tradycyjnie Bieg Hozjusza na dystansie 10 km, który składać się będzie z dwóch pętli po 5 km.


Ruch kołowy będzie ograniczony na terenie miasta w godzinach 14:00 – 15:30. W trakcie biegu czasowo wyłączone z ruchu będą następujące ulice: Amfiteatr Miejski, ul. Kromera, Pl. Wolności, ul. Sądowa, Plac Grunwaldu, ul. Brzozowa, ul. Wileńska, ul. Długa, ul. Sportowa, ul. Świętokrzyska, ul. Nadbrzeżna, ul. Wodna, ul. Hozjusza.
 

Trasę będą zabezpieczać: Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, Żołnierze z 9 BBKPanc, OSP Braniewo, MOS ZATOKA,  Funkcjonariusze Straży Granicznej w Braniewie.

 

Regulamin wydarzenia dostępny na stronie internetowej www.bieghozjusza.brbraniewo.pl.

 

 

inf. prasowa MOS Zatoka Braniewo

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe