Dołącz do amatorskiej ligi piłki nożnej

  • 27.08.2019, 19:30 (aktualizacja 27.08.2019, 19:33)
  • inf. prasowa MOS Zatoka Braniewo
Dołącz do amatorskiej ligi piłki nożnej © MOS Zatoka Braniewo
Już we wrześniu rusza runda jesienna sezonu 2019/2020 Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej im. Czesława Staszczyńskiego. Jest to świetna okazja do wznowienia amatorskich treningów lub do wciągnięcia w aktywne spędzanie wolnego czasu swoje dzieci czy rozleniwionych znajomych.

Braniewska Amatorska Liga Piłki Nożnej ma już wieloletnią tradycję i od początku powstania „Orlika” jest z nim nierozerwalnie związana. Założycielem i pomysłodawcą był wieloletni zawodnik i trener MOS „Zatoka” Czesław Staszczyński, dlatego też od jego śmierci, od sezonu 2016/2017 liga nosi jego imię. „Zakładówka” kieruje się zasadą fair-play i tworzona jest w równej mierze przez organizatorów, jak i wszystkie zespoły i ich zawodników. Celem Ligi jest wspólne spędzenie czasu na grze w ukochaną „nogę”.


Wszystkie chętne amatorskie zespoły piłki nożnej z regionu, rejonu i powiatu braniewskiego MOS Zatoka Braniewo zaprasza do kontaktu.

Jedynym wymogiem jest minimum 7 osobowa drużyna, którą można stworzyć z kumplami z pracy, ekipy, z którą ogląda się mecze czy członków rodziny bliższej i dalszej - dokładne informacje znajdują się w regulaminie.
 

Regulamin znajduje się pod linkiem.

Zgłoszenia należy kierować do 31.08.2019 r. pod nr tel. 607-828-215 lub 507-125-223.

 


 

inf. prasowa MOS Zatoka Braniewo

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe