Rozglądasz się za profesjonalnym studiem tatuażu? Zwróć uwagę na kilka kwestii!

  • 13.07.2019, 23:09 (aktualizacja 13.07.2019, 23:10)
  • Artykuł partnera
Rozglądasz się za profesjonalnym studiem tatuażu? Zwróć uwagę na kilka kwestii!
Tak naprawdę nie ma większego znaczenia, czy mieszkasz w Warszawie czy w malutkiej wiosce. Chcąc zrobić sobie tatuaż, warto bowiem szukać dobrego tatuażysty, a nie takiego, który działa w pobliżu naszego miejsca zamieszkania.

Kierując się lokalizacją niewiele zyskamy, w końcu chodzi o dziarę na całe życie, a nie wakacyjną hennę, która zniknie ze skóry po dwóch tygodniach. W tym artykule radzimy, co powinno być wyznacznikiem profesjonalnego studia tatuażu. Jak wybrać to najlepsze? Sprawdź!

Szukaj tatuażysty, który ma unikalny styl i jest pasjonatem tego, co robi

Pomysł na porządny tatuaż rodzi się w sercu, a nie podczas przeglądania książki z przykładowymi motywami. Banalne wzory i powtarzalne kształty nie są tym, co nakręca do działania tatuatorów, z pasją wykonujących swoją pracę. Jeśli masz oryginalny pomysł na dziarę lub chcesz się zdać na wprawioną w boju rękę tatuatora, wybierz studio tatuażu, w którym rządzi indywidualny styl. Przykładem takiego miejsca jest Studio Juniorink, gdzie każdego dnia powstają zachwycające dzieła sztuki, zdobiące skórę klientów. Przeglądając portfolio artystów działających w tym salonie nie sposób natrafić na szablonowe realizacje i właśnie to powinno być priorytetowym wyznacznikiem dobrego studia tattoo. Ale nie tylko. Nawet najpiękniejsze prace mogą powstawać w niehigienicznych warunkach. Strzeż się miejsc, w których brakuje autoklawu, a rękawiczki nosi się tylko zimą. Sterylizacja narzędzi, korzystanie z fabrycznie zapakowanych przyrządów jednorazowych i wykonywanie tatuażu z zachowaniem zasad higieny to w dzisiejszych czasach wymóg, wobec którego nie ma miejsca na kompromisy. Tatuaż wykonany w niesterylnych warunkach może skutkować zakażeniem lub zarażeniem się poważną chorobą, jak np. wirus HIV. Wyłącznie profesjonalny salon zagwarantuje nam bezpieczeństwo zabiegu, a tym samym usługę na najwyższym poziomie.

Chcesz wybrać porządne studio tatuażu? Nie patrz na ceny ani szybkie terminy

Skoro podjąłeś decyzję o zrobieniu tatuażu, jesteś gotowy na wydatek z nim związany. Nie oszczędzaj – dziara jest na całe życie. Jeśli masz wątpliwości, przejrzyj galerię nieudanych prac, za które klienci zapłacili symboliczne kwoty. To powinno Cię przekonać, że w kwestii tatuażu nie warto kierować się niską ceną. Tu znaczenie ma jakość, którą zapewnią wyłącznie profesjonalne salony. Równie istotny jest czas oczekiwania na wolny termin. Artyści mają na tyle napięte terminarze, że często na wizytę trzeba czekać od kilku miesięcy do nawet ponad roku! Wiele osób po znalezieniu „tego jedynego” studia tatuażu nie tylko czeka, ale też przemierza cały kraj, aby wykonać sesję tam, gdzie zostanie to zrobione na wysokim poziomie. Przed udaniem się do tatuażysty dobrze też zaczerpnąć informacji w sieci, gdzie nie brakuje opinii internautów. Przykładowo, Studio Tatuażu Juniorink cieszy się pozytywnymi rekomendacjami klientów, którzy chętnie polecają je osobom, planującym modyfikację swojego ciała.

 

Artykuł partnera

Podziel się:


Pozostałe